KRÁSA A HUBNUTÍ

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.

Každá dáma a muž chce být co nejpřitaživější... V naší nabídce naleznete zboží, které Vám pomůže stát se SEXY a NEODOLATELNÍ!!! Hubněte snadno, rychle a hlavně... ÚSPĚŠNĚ!!!


V našem portfoliu naleznete pečující přípravky, cvičební nástroje, měřící techniku a hlavně i mnoho "tajných zbraní" jak uchovat tajemství o našich nedostatcích. Ať je Vaším cílem hubnutí, vytvoření skvělých a přitažlivých křivek bez cvičení, nebo péče o tělo, či módní doplňky, naše nabídka slevových akcí je určena pro ženy i muže!!!

Podkategorie

Zobrazit:
Řadit podle:
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!