2páry - zdravotní vložky do bot s paměťovou pěnou MEMORY

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
2páry - zdravotní vložky do bot s paměťovou pěnou MEMORY
2páry - zdravotní vložky do bot s paměťovou pěnou MEMORY
SLEVA -45%
269 Kč 149 Kč
Bez daně: 123 Kč
 

Konec bolesti nohou!!!Unavené nohy po celodenní chůzi, bolavá chodidla z nekvalitní obuvi, vše napraví zdravotní vložky MEMORY .

 

V bodech:

 • 2 páry zdravotních vložek Memory s paměťovou pěnou

 • Dokonale změkčí Vaší chůzi a odlehčí zátěži kloubů

 • Vytvaruje oblouk chodidla

 • Maximálně absorbuje pachy a pot

 • Vhodné pro všechny velikosti /36 - 46/

 • jednoduchá aplikace do obuvi

 • Poštovné ZDARMA!!!

   

Podrobný popis:

Okamžitý komfort pro unavené nohy. S vložkou v obuvi s pamětovou pěnou se budete zase cítit velmi pohodlně. Při každém vašem kroku budete chránit a pečovat o svá chodidla.

Univerzální velikost - vložky do bot s pamětovou pěnou si můžete jednoduše upravit pomocí ostrých nůžek.

Použití
Šlápnete na vložku a vlastní váhou těla vytvarujete obrys spodní části chodidel, kterou si vystřihnete pomocí nůžek a vložíte do obuvi. Obsah balení - 2 páry ( 4 kusy vložek, 2x levá + 2x pravá) Baleno v ochraném blistru.

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích 90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!