Eggies geniální formičky na vaření vajec

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Eggies geniální formičky na vaření vajec
Eggies   geniální formičky na vaření vajec
SLEVA -74%
349 Kč 89 Kč
Bez daně: 74 Kč
 

 

Vychutnejte si úžasná vařená vajíčka, aniž byste museli loupat skořápku- Rychlé a snadné použití - vždy dokonale uvařené vajíčka. I Vy znáte náročné loupání vařených vajíček? Všude je spousta skořápek, bílek se odlupuje spolu se skořápkou a nepořádek všude kolem ! Už nikdy to však nemusíte takhle dělat !

Nádobky na vaření vajíček, se kterými si připravíte natvrdo uvařená vajíčka rychle, jednoduše a hlavně zcela bez skořápek. Vajíčko má vždy dokonalý tvar.


 

Rozbijte vajíčko, vylijte jej do nádoby a uvařte na vašem sporáku ve vodě.

Okouzlíte každou návštěvu dokonale uvařenými vajíčky. Vyniknou na obložené míse, předkrmech, jako příloha k polévce, či na chlebíčcích. Nádobky Eggies uvaří svoje vajíčka stejně jako kdyby byly ve skořápce a jejich nepřilnavý vnitřek se postará o to, aby se hotové uvařené vajíčko posunulo mírně doprava. Takže speciální design nádobky vaří vajíčko na dně, od nynějška se Vám bude dát uvařené vajíčko mnohem snadněji upravit i po estetické stránce. Vychutnejte si fantastické vajíčka, aniž byste museli loupat skořápku ! Připravte si vajíčkové saláty, obložené mísy nebo si jednoduše nakrájejte vajíčko na talíř. Loupat vajíčka tradičním způsobem může být někdy pořádně otravné a výsledek vůbec nevypadá dobře. Ale pokud použijete nádobky na vaření vajíček Eggies, budete to mít hotové za několik sekund! A protože v nich vaříte vajíčka bez skořápky, můžete je už během vaření dochutit kořením nebo solí.


 

Rozbijte vajíčko a vylijte ho do nádobky na vaření, dejte vařit a pak pootočte uzávěrem. Reálnou skořápku Vám nahradí plastový obal nádobky, díky čemuž pokaždé dostanete perfektně uvařená vajíčka natvrdo.


 

Už žádné kousky skořápek rozházené po celé kuchyňské lince.

Velmi rychlé a snadné použítí, zvládne to opravdu každý.

Šetří váš čas, nečekáte až vajíčka ve skořápce vychladnou, ale rovnou z nádobky je můžete vyklopit a podávat.

Můžete si uvařit pouze vaječné bílky a žloutky si odložit do ledničky na přípravu jiných pokrmů.

Skvělé využití i při dietě.

Naopak, pokud máte rádi žloutek, můžete si je v jedné nádobce uvařit hned dva najednou.

Vajíčka můžete osolit či okořenit ještě před vařením nebo dokonce přidat k nim i další ingredience jako bylinky, cibuli či sýr.

Balení obsahuje :


 

6 ks Eggies - nádobek na vaření vajíček

1 ks oddělovače vajíček jako dárek

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!