HOT HUEZ světový hit snadno omyvatelné vlasové barvy s express aplikátorem

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
HOT HUEZ světový hit snadno omyvatelné vlasové barvy s express aplikátorem
HOT HUEZ   světový hit    snadno omyvatelné  vlasové barvy s express aplikátorem
SLEVA -70%
298 Kč 89 Kč
Bez daně: 74 Kč
 

 

Buďte styloví a originální  buďte IN!!! Dejte Vašemu účesu šťávu a šmrnc. Hot Huez je vhodný pro všechny typy vlasů a to včetně jejich barevnosti.

Světový HIT !!!!

 

V balení najdete v express aplikátorech barvu:

  • růžovou

  • modrou

  • fialovou

  • zelenou

 

Barvy nejsou svým složením škodlivé a jsou hygienicky nezávadné, neničí vlasy

Dočasně omyvatelné barvy (barvy bez problémů zmizí po několika umytích)

Určeno pro všechny druhy vlasů

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!