Dokonale padnoucí 3/4 legíny pro všechny ženy, navíc za neskutečnou letní cenu!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Dokonale padnoucí 3/4 legíny pro všechny ženy, navíc za neskutečnou letní cenu!!!
249 Kč
Bez daně: 206 Kč

Dostupné varianty:

* AKCE 3/4 LEGÍNY: 

Dokonale padnoucí 3/4 legíny  pro všechny ženy, navíc za neskutečnou letní cenu!!!

Vyzbrojte se na letní sezónu dokonale padnoucími 3/4 legínami, vyrobené z extra pružného a navíc velmi příjemného elastanu a staňte se hvězdou, za kterou se každý otočí!!!


Původní cena : 249,- Kč

Sleva : 60%

Cena po slevě : 74,- Kč (cena za kus při koupi v setu 2ks)

Za neskutečnou letní cenu Vám dnes nabízíme krásné, navíc  dokonale padnoucí a velmi pohodlné a kvalitní 3/4 legíny, které díky pružnosti budou slušet každé ženě. Díky designu se tyto legíny v černé barvě hodí opravdu ke všem svrškům.  Legíny "Nezmarky" si můžete obléknot do zaměstnání k luxusní halence, zrovna tak jako k vytahanému triku na zahradu, či sportovním aktivitám. Vždy Vám věrně poslouží a Vy budete vždy velmi elegantně oblečena.

3/4 legíny jsou vyrobeny z extra kvalitního Elastanu, takže jsou dokonale produšné, navíc s přírodním leskem. Díky UNI velikosti je obléknou dámy od nejmenší až po nadměrné velikosti . Jak jsme již uvedli, jsou vyrobeny z extra kvalitních materiálů a tudíž se legínky nikdy nevytáhnou a vždy se krásně vrátí do původní UNI velikosti.

Legíny jsou dodávány v barvě černé a postupně připravujeme rozšíření barevných kreací!!!

Cena při objednání jednoho kusu 3/4 legín je 99,- Kč

HITEM zůstává objednávka 2 kusů!!! Cena při objednávce 2 kusů 3/4 legín je neskutečných 148 Kč!!!

Díky omezeným zásobám těchto doslova okouzlujících legín je nabídka značně omezena, proto neváhejte a tuto parádu za neuvěřitelnou cenu si objednejte ještě dnes. Nebudete litovat!!!

Po vyzkoušení můžeme garantovat, že si budete po první zásilce chtít objednat další, aby jste měli tzv. "Nezmarky" ve svém šatníku celoročně, jelikož se nikdy neokoukají a jsou tím nejlepším oblečením, které se dnes může na pultech obchodů nabídnout!!!

 

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!