Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!!
SLEVA -40%
1 990 Kč 1 199 Kč
Bez daně: 991 Kč
 

Francouzský antialergenní set přikrývka + 4 polštáře za skvělou cenu!!!

 

Původní cena : 1990,- Kč

Sleva 40%

Cena po slevě : 1190,- Kč

 

Přikrývka o rozměru 200 x 220 cm + 2 x polštář 70 x 80 cm + 2 x malý polštář 40 x 40cm, za skvělou cenu!! Vyrobeno z kvalitního materiálu, odolnému vstřebávání roztočů a bakterií. Navíc s thermo efektem  v létě chladí, v zimě hřeje!!!

 

Styl, romantika, luxus a hlavně ZDRAVÍ!!! Francouzská antibakteriální přikrývka se 4mi polštáři, v té nejvyšší kvalitě, kterou můžete získat a to za zlomek ceny!!! Navíc MAXI rozměr, který dokonale a lehce obléknete do přenádherných designů!!!

 

Nejen že set má dokonalou hebkost a je lehounký jako pírko, ale dokonalý anibakteriální materiál účinně zabrání všem roztočům a bakteriím vstup do Vaší postele!!


Doslova a do písmene, buďte jako Angelika Markýza andělů!!!


 

Dokonale imituje nadýchané péřové deky z minulosti!!


 

Duté a jemné vlákno dokonale brání absorbci bakterií a roztočů!!!


 

Dokonale hebké a nadýchané ? to je romatika, STYL a hlavně ZDRAVÍ!!!


 

100% efekt péřové přikrývky!!!


 

Žádná levná imitace ani nízká kvalita !!!


 

Dopřejte si LUXUS, KOMFORT a dokonalý ÚČINEK antibakteriálních vláken!!!

 

Set obsahuje :


 

1 x přikrývka 200x 220 cm  antialergenní

2 x polštář 70 x 80 cm  antialergenní

2 x malý polštář 40 x 40cm  antialergenní

 

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!