Zázračné knoflíky, bez šití a bez nití, navíc konec kalhot, které Vás nyní škrtí!!! Poštovné ZDARMA!!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Zázračné knoflíky, bez šití a bez nití, navíc konec kalhot, které Vás nyní škrtí!!! Poštovné ZDARMA!!!!
SLEVA -60%
399 Kč 159 Kč
Bez daně: 131 Kč
 

Zázračné knoflíky, bez šití a bez nití, navíc konec kalhot, které Vás nyní škrtí!!!

Další MEGA HIT z produkce originál TV produktů, který Vás zcela jistě dostane! Zase mi ulétl knoflík u kalhot a kde ho mám najít!!! S tím je nyní konec.  Žádné hledání, žádné jehly ani nitě.

Náš PANTS FIT PERFECTLY to zvládne s Vaší drobnou pomocí za pár sekund!!!!


Původní cena : 399,- Kč

Cena po slevě :159,- Kč + poštovné ZDARMA!!!

Nad tímto vynálezem jsme doslova zůstali stát, jak se říká, s otevřenou pusou. Vezmete Rifle, kde chybí knoflík, přiložíte  PANTS FIT PERFECTLY, jemně zacvaknete a tak dokonale jste ještě knoflík nikdy nepřišili. Chcete dát knoflík blíže k dírce, aby Vás kalhoty neškrtili? Vezmete, cvak a je dokonale upevněn. Opravdu paráda.

Navíc v této akci s poštovným ZDARMA? Pak není co řešit. Tuto vychytávku musíte mít vždy po ruce a Vy a Vaše okolí bude v pohodě, jelikož už žádný knoflík u kalhot nebo pevných riflí, které normálně stěží prošijete a pak máte puchýře od jehly, už nebudete řešitt!!!

Už nikdy nebudete hledat spínací špendlík a podobné věci!!!

Originál TV produkt, který znáte z Vašich satelitních TV stanic za podstatně vyšší cenu si nyní, pouze u nás můžete díky výprodeji evropského skladu pořídit za zlomek ceny, navíc s poštovným ZDARMA!!!

6 kouzelných knoflíků  PANTS FIT PERFECTLY na Vaše kalhoty, sukně, šortky a jeansy!!!

Knoflík bez jehly a nitě tak pevně přišití jako nikdy  za pár sekund!!!!

Poštovné ZDARMA!!!!

 

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!