7mi dílná titanová sada nožů s keramickým povrchem od firmy RENBERG

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
7mi dílná titanová sada nožů s keramickým povrchem od firmy RENBERG
7mi dílná titanová sada nožů s keramickým povrchem od firmy  RENBERG
SLEVA -45%
999 Kč 549 Kč
Bez daně: 454 Kč
 

Dokonale nasekáte a nakrájíte, očistíte zeleninu či ovoce těmito luxusními titanovými noži s keramickým povrchem .

Sada obsahuje:

1× nůž kuchařský čepel 33 cm
1× nůž univerzální čepel 33 cm
1× nůž na chléb čepel 33 cm
1× pomocný nůž čepel 23,5 cm
1× filetovací nůž čepel 19,5 cm
1x nůž na pizzu 21cm
1x keramická škrabka

 

Luxusní sada nožů s keramickou čepelí, broušené laserem Vám neskutečně usnadní práci ve Vaší kuchyni. Tisíce profesionálů v těch nejlepších hotelích a restauracích již na tento způsob krájení přišli a rozhodně nelitují!!! Dokonale uchovávají vitamíny v krájené zelenině a ovoci. Maso zůstává neporušené a plné šťávy. Škrabka, která je součástí sady Vás doslova ohromí. Tak rychle a jednodušejste brambory a kořenovou zeleninu ještě neoloupali. Jde o famózní a hodnotný dar!!!

Baleno v originál dárkové kazetě zn. RENBERG

Poštovné a balné : 99,- Kč není zahrnuto v ceně

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!