Forma na pečení - Tortilly, v podobě salátových mističek!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Forma na pečení - Tortilly, v podobě salátových mističek!!!
Forma na pečení - Tortilly, v podobě salátových mističek!!!
SLEVA -20%
249 Kč 199 Kč
Bez daně: 164 Kč
 

Pro milovníky mexické kuchyně a originálních pokrmů, k tomu všemu zdravě a bez tuků!! To je sada 4 forem na dokonalou Tortillu, kterou jednoduše naplníte a jako mísu donesete na Váš stůl!!

 

V bodech:

  • 4 kusy forem na pečení fantastických Tortilla /16.5 x 16.5 x 3.3 cm/

  • Naprosto originální a luxusní jedlá dekorace na Vašem stole!!

  • Pečení bez tuku a zbytečných kalorií

  • Lze mýt v myčce

  • Vyrobeno z lehké nepřilnavé oceli

  • Vykouzlíte doslova nadšení a ohlas

  • Tortilly se snadno plní a servírují!!!

 

Podrobný popis :

Líbí se Vám expedimentování v kuchyni a milujete připravovat originální a dokonalé jídlo pro Vás a Vaše blízké? Nabízíme Vám naprosto jedinečnou možnost na snadnou přípravu křupavých Tortilek , které za 5 minut upečete ez jakéhokoli tuku a naplníte Vaší či originál recepturou z mexické kuchyně. Formy jsou jako stvořené na zeleninové saláty, dippy či sladké a slané pokrmy.

Formy jsou dodávány po 4 kusech a jsou vyrobeny s odlehčené a nepřilnavé oceli. Lze je snadno umýt v myčce nádobí.

 

 

Balení obsahuje:

 

4 ks forem na křupavé tortilky ve formě mističek o rozměru 16.5 x 16.5 x 3.3 cm.

 

Baleno v originál nápadité papírové krabici

 

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!