Lahodné SUSHI v pohodlí Vašeho domova snadno jako nikdy před tím !!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Lahodné SUSHI v pohodlí Vašeho domova snadno jako nikdy před tím !!!
Lahodné SUSHI v pohodlí Vašeho domova   snadno jako nikdy před tím !!!
SLEVA -75%
399 Kč 99 Kč
Bez daně: 82 Kč
 

 

Vyrobte si lahodné SUSHI v pohodlí Vašeho domova. Budete hvězdou domácí gastronomie, která předčí i profesionální výrobce tohoto lahodného pokrmu.

 

Snadno a jednoduše, že budete sami překvapeni !!!

 

Naučte se připravovat tento pokrm v profesionální podobě. Nabízíme Vám Perfect Sushi Roll, díky kterému bude jinak náročná příprava hračkou !!!

 

Sushi s masem, rybou, zeleninou či pouze rýžové, delikateska, která ohromí každého, kdo ochutná !!!

 

Tak dotoho a přejeme dobrou chuť !!!

 

V bodech:

  • Maximálně přizpůsoben a vyvinut pro domácí použití

  • Vyrobeno z odolných a zdravotné nezávadných materiálů

  • Snadná manipulace

  • Snadno se myje vyrobeno z tvrzených plastů

  • Minimální hmotnost - pouze170g

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!