SHOWER CADDY - dejte vaší koupelně řád a pořádek v podobě organizéru

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
SHOWER CADDY - dejte vaší koupelně řád a pořádek v podobě organizéru
SHOWER CADDY - dejte vaší koupelně řád a pořádek v podobě organizéru
SLEVA -74%
569 Kč 149 Kč
Bez daně: 123 Kč
 

 

Vše v koupelně úhledně srovnané a navíc na jednom místě!!!

Skvělá pomůcka jak tohto kroku dosáhnout. Shower Caddy 8 pocket je dokonale propracovaný organizér na všechny potřbné věci ve vaší koupelně. Díky silikonové úpravě je odolný proti vlhku a dokonce i proti vodě samotné.

8 přehledných kapes perfektně a dostatečné poslouží, aby Vaše hygienické a kosmetické přípravky byly úhledně srovnané na jednom místě. Ideální je i na vaše cesty na dovolenou. Jeho skladnost je maximální.

 

V bodech :

  • Velmi praktický organizér pro Vaší koupelnu

  • Dokonalý, vodě odolný materiál

  • 8 prostorných kapes pro všechny prostředky, které se v jiných koupelnách povalují a nemají své stálé místo

  • Maximálně skladný

  • Vhodný i na Vaše cesty

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!