SHOES UNDER - dokonalé uskladnění Vaší obuvi pro 12 párů!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
SHOES UNDER - dokonalé uskladnění Vaší obuvi pro 12 párů!!
SHOES UNDER - dokonalé uskladnění Vaší obuvi   pro 12 párů!!
SLEVA -80%
499 Kč 99 Kč
Bez daně: 82 Kč
 

 

Kam se sezónní obuví, kam ty boty dáme? Od nynějška jednoduše dáte obuv do boxu z odolné textilie, zapnete zipem a třeba strčíte pod postel. Box je maximálně variabilní a samozřejmě do něj můžete uložit i jiné věci.

 

 

 

Box je dělení na 12 přihrádek  12 párů.

 

V bodech:

  • Perfektní na uskladnění a miniaturizaci prostoru

  • Uzavíratelné zipem

  • Vyrobeno z odolné textilie

  • Praktický organizér pro Vaší obuv, ale i jiné věci !!!

  •  

  •  

  •  

 

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!