Madlo do Vaší koupelny, decentní a přesto vydrží tlak Vaší hmotnosti!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Madlo do Vaší koupelny, decentní a přesto vydrží tlak Vaší hmotnosti!!!
Madlo do Vaší koupelny, decentní a přesto vydrží tlak Vaší hmotnosti!!!
SLEVA -63%
399 Kč 149 Kč
Bez daně: 123 Kč
 

Perfektní doplněk, který Vás dokonale ochrání před uklouznutím a pádem ve Vaší koupelně  to je námi nabízený Helping Handle TV Product!!! Je ideální jak pro seniory, tak pro Vás , ale i Vaše děti. Jednoduchou aplikací  pomocí utahovacích  vzduchových klapek připevníte na zeď, zacvaknete a silikonové přísavky kulatého tvaru se s nezměrnou silou připevní k povrchu zdi, obkladu či jiné krytině.

Při vstávání z vany se pak pohodlně přidržíte, nebo celou vahou chytíte a madlo drží a ani se nepohne!!!

 

Chcete dát madlo jinam? Na jiné místo? Není problém, jednoduše tzv. odvzdušníte-otevřete klapky a madlo se samo od zdi uvolní.

 

Obsluhu a montáž zvládne i malé dítě!!!

 

 

V bodech :

  • Dokonalý ochránce proti skluzu a úrazu ve vaší koupelně

  • Super jak pro seniory, tak pro dospělé a děti

  • Libovolná aplikace a snadná montáž

  • Udrží váhu celého těla

  • Vyrobeno z tvrzeného plastu

  • Silikonové vzduchové přísavky

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!