Rotační mop 360° revoluce v úklidu!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Rotační mop 360° revoluce v úklidu!!!
Rotační mop  360°   revoluce v úklidu!!!
SLEVA -59%
1 099 Kč 449 Kč
Bez daně: 371 Kč
 

Rotační mop 360° ve 3 barvách

Klasická forma vytírání, která byla vždy tak namáhavá a zatěžovala Vaše záda, je pryč!! Od této chvíle budete tyto práce milovat. Mop je navíc přizpůsoben i na mytí oken, výloh či vozidel!!!

Funkce automatického máchání, kterou je mop vybaven dokonale vymáchá a vyždíme a to bez jediného doteku Vaší ruky. 

Hlava z mikrovlákna vynikajícím způsobem nasává vodu, lehce odstraňuje zatvrdlou špínu a jiné nečistoty.  Jednotlivé hlavy pak lze rychle a jednoduše vyměnit a vyprat. Usnadněte si život a začněte uklízet jednoduše a elegantně! Je ideálním pomocníkem pro úklid domácnosti i malých kanceláří.

 

 

Obrovskou předností tohoto pomocníka je násada s funkcí ždímání a máchání, možnost 360° rotace bez šlapání i rukojeť s protiskluzovým držákem. Mop je lehký a velmi dobře vytírá i špatně dostupná místa, jako rohy místností, plochy pod postelemi, sedačkami nebo skříněmi. Luxování nebylo nikdy jednodušší!

3 BAREVNÉ VARIANTY:

1) modrá barva

2) zelená barva

3) fialová barva

 

 

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!