Kouzelná sada zipů do všech bund, kalhot a svetříků - již žádné přešívání!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Kouzelná sada zipů do všech bund, kalhot a svetříků - již žádné přešívání!!!
399 Kč
Bez daně: 330 Kč
 

Kouzelná sada zipů do všech bund, kalhot a svetříků - již žádné přešívání!!!

Opravte si zip u kalhot, bund, svetrů či bot a to bez šití a párání, pouze jedním tahem. Naše kouzelná sada "FIX A ZIPPER" - originál "TV PRODUCT", to dokáže za pár sekund!!!

Původní cena : 399,- Kč

Sleva 60%

Cena po slevě : 159,- Kč  


Všichni známe, když se nám u oblíbeného kousku textilu tzv. rozjede zip, nebo ulomí zobáček u zipu. Co teď!, Tuto otázku jsme si položili snad opravdu všichni. .

Přichází opravdu revoluční a kdybychom osobně ve Slevolandii nevyzkoušeli, opravdu grandiózní vynález, který je prezentován na všech satelitních TV kanálech - mistr oprav "FIX A ZIPPER".

6 různých zipů velikosti "S", "M" a "XL", vždy po dvou kusech od velikosti Vás doslova dostane. Pouhými pár tahy, bude zip u Vaší bundy, kalhot svetru a jiného textilu, kde se Vám zip rozbil, vše opraveno. A to nijak přechodně, jako u zavíracího špendlíku. Zkrátka zip bude jako po výměně. Jenže žádné párání, všívání a entlování. Jak jsme již napsali, pouze pár tahy a je hotovo.

6 kouzelných zipů ve třech velikostech

Originál TV PRODUCT!!!

Díky výprodeji evropských skladových zásob, pouze u nás za zlomek původní ceny!!!

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!