Sada 2 geniálních nákupních tašek do auta i k běžnému nošení, za neuvěřitelnou cenu

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Sada 2 geniálních nákupních tašek do auta i k běžnému nošení, za neuvěřitelnou cenu
SLEVA -60%
699 Kč 279 Kč
Bez daně: 231 Kč
 

Sada 2 geniálních nákupních tašek do auta i k běžnému nošení, za neuvěřitelnou cenu

Originál od EASYmaxx, znáte z TV reklamy. Nyní si tyto absolutně nejlepší a maximálně praktické nákupní tašky můžete zakoupit s 60% slevou!!!

 

 

 

 

Původní cena: 699,- Kč

Sleva 60%

Cena po slevě : 279,- Kč


Naprosto geniální, tak lze v jednoduchosti charakterizovat námi nabízené nákupní tašky EASYmaxx. 2 tašky, v balení vždy zelená a černá mají tu schopnost, že jsou neuvěřitelně skladné a mají nepřebernou škálu využití.  Máte nákup v autě a už Vás nebaví sbírat po celém zavazadlovém prostoru co vypadne z igelitových tašek?  Žádný problém. Tašku jednoduše popruhy ukotvíte k zadní opěrce hlavy a jede se.

Tašku jednoduše změníte v košík, který vložíte v supermarketu do nákupního vozíku, pak jen přendáte u pokladny a odcházíte.

 

Díky materiálu z netkané textilie je zručena maximální odolnost, navíc je taška i velmi hygienická, jelikož ji kdykoli můžete otřít obyčejným hadříkem a veškeré nečistoty jsou pryč. Madla jsou vyrobena z odolného plastu.

 

Rozměr tašky : 37,5 x 26 x 37,3 cm

 

Balení obahuje 2 kusy celkem za cenu 279,- Kč, vždy v barvě zelené a černé

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!