Geniální leštící papuče, které za Vás dokonale vyleští Vaše podlahy, originál Mr. Maxx

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Geniální leštící papuče, které za Vás dokonale vyleští Vaše podlahy, originál Mr. Maxx
SLEVA -58%
569 Kč 239 Kč
Bez daně: 198 Kč
 

Geniální leštící papuče, které za Vás dokonale vyleští Vaše podlahy, originál Mr. Maxx

 

Znáte z TV reklamy!!! Nyní pouze u nás za speciální výprodejovou cenu !!!

 

Původní cena : 569,- Kč

Sleva : 60 %

Cena po slevě : 239,- Kč


Čištění a leštění podlah ještě nikdy v minulosti nebylo tak snadné a jednoduché a navíc zábavné.

Papuče budete nosit již jen z principu, jelikož efekt, který Vám díky samotnému nošení dodají je neuvěřitelný!!!!


Už Vás nebaví dokola leštit a čistit Vaše domácí podlahy? Jednoduchá rada, nazujte si samoleštící papuče a během klasického nošení se stane každý Váš krok po Vaší podlaze k nezaplacení. Podlahy budou díky extra leštícímu efektu samotných papučí jako nové, luxusně vyleštěné.

 

Papuče od Mr. Maxx, které znáte z televizní reklamy si jednoduše nazujete a jde se na to. Ať již pobíháte po pokoji či po kuchyni, vše bude mít dokonalý efekt s vysokým leskem. Účinek dokonalého lesku je s těmito papučemi zaručen! Papuče jsou vyrobeny ze 100% polyesteru a mají speciálně vyvinuté tzv. "Korály", které garantují maximální efekt lesku a čištění. Papuče pak jen sundáte a dáte vyprat na 40 stupňů. Jsou maximálně odolné, takže se nemusíte obávat je používat dnes a denně.

Velikost papučí je 28 x 8 x 5 cm, takž je nazuje i osoba s větší velikostí nohy (manžel, přítel? :-)

 

Ideální použití : Linoleum, plovoucí laminátové podlahy, dřevěné podlahy, dlažby

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!