Praktická sada 5-ti speciálních, ohebných krájecích podložek pro Vaší kuchyň!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Praktická sada 5-ti speciálních, ohebných krájecích podložek pro Vaší kuchyň!!!
SLEVA -60%
499 Kč 199 Kč
Bez daně: 164 Kč
 

Praktická sada 5ti speciálních, ohebných krájecích podložek pro Vaší kuchyň!!!

 

Již žádná poškrábaná kuchyňská linka, již žádné těžce omyvatelné kuchyňské podložky a prkénka ze dřeva.

 

Původní cena : 499,- Kč

Sleva : 60%

Cena po slevě : 199,- Kč


Za naprosto jedinečnou cenu nyní získáte 5 kusů velmi praktických, krájecích podložek, které pak jednoduše uchopíte a vše nasypete bezpečně na pánev či do hrnce. Díky speciálnímu materiálu Vám tyto podložky absolutně a dokonale zabrání poškrábání kuchyňských desek a ztupení nožů. Každá barva symbolizuje jednu surovinu, jako je ovoce a zlenina, ryby a drůbež, maso, sýry a jiné pochutiny.

Jednoduše nakrájíte, uchopíte podložku a hezky do hrnce. Žádné přesypávání do misek a jiných nádob.

 

5 kusů podložek za skvělou a jedinečnou cenu 199,- Kč !!!!!!

 

Neztupíte již žádný nůž!!!

 

Podložky jsou dodávány v barvě zelená, modrá, červená, žlutá a průhledná

 

Rozměr každé podložky je 30 x 30 cm

 

Vyzbrojte se dokonale proti bakteriím ve Vaší kuchyni. Tyto podložky ocení každá kuchařka a kuchař, kteří milují tvoření ve své kuchyni.

 

Podložky jsou neobyčejně lehké a skladné!!!!

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!