Ušetřete až 60% spotřeby vody s naším spořičem, vhodným na všechny typy baterií s poštovným ZDARMA!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Ušetřete až 60% spotřeby vody s naším spořičem, vhodným na všechny typy baterií s poštovným ZDARMA!!!
SLEVA -60%
399 Kč 159 Kč
Bez daně: 131 Kč
 

Ušetřete až 60 % spotřeby vody s naším spořičem, vhodným na všechny typy baterií s poštovným ZDARMA!!!

Neuvěřitelný vynález v podobě spořiče vody, který jednoduše nasadíte na jakoukoli vodovodní baterii. Ušetříte až 60 % průtoku vody.

Původní cena : 399,- Kč

Sleva : 40 %

Cena po slevě : 159,- Kč + poštovné zcela ZDARMA!!!

 

Ať již doma, nebo ve Vaší firmě, voda je čím dál tím dražší. Pořiďte si tento spořič vody za zlomek původní ceny, jednoduše nasaďte na jakoukoli baterii a je po problému. Osobně jsme si tento výrobek u nás ve firmě vyzkoušeli a ponechali jej na vodovodní baterii. Výsledek Vás opravdu mile překvapí. Navíc si díky vestavěnému adaptéru sami určujete proud a sílu toku vody. Voda ze spořiče neteče klasickým silným průtokem, ale tzv. pěnovým systémem, to znamená, že když si napouštíte vodu do klasické skleničky, malinko déle to trvá, jelikož voda je ve stavu pěny. Ale roční vyúčtování vody pak stojí za to !!!

Ušetřite až 60 % z průtoku Vaší spotřeby vody!!!!

Ideální do kuchyně i do koupely!!!!

Poštovné zcela Zdarma!!!

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!