3 Magické svíčky, které nikdy nevyhoří, navíc s dálkovým ovládáním na změnu barev za skvělou cenu!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
3 Magické svíčky, které nikdy nevyhoří, navíc s dálkovým ovládáním na změnu barev za skvělou cenu!!!
SLEVA -54%
820 Kč 375 Kč
Bez daně: 310 Kč
 

3 Magické svíčky, které nikdy nevyhoří, navíc s dálkovým ovládáním na změnu barev za skvělou cenu!!!

Původní cena  820,- Kč

Sleva: 54%

Cena po slevě : 375,-Kč


 

Milujete romantickou a magickou atmosféru v žáru svíček? Pak je tato nabídka jako stvořená právě pro Vás!

Naprosto autentické svíčky s LED diodami, které mají neuvěřitelnou životnost několika desítek tisíc hodin Vám dokonale zastoupí klasické svíčky , navíc za zlomek ceny oproti klasice. Nezměrnou výhodou je že z těchto magických svíček NIKDY nehrozí požár. Dálkovým ovladačem si změníte barvu plamenu a to z 12ti možností barevného provedení. Neuvěřitelně nádherné a k nerozeznání od klasické svíčky jsou nyní v tomto Vánopčním období za okny, či pouze rozmístěné v obývacím pokoji či v ložnici. Budete překvapeni jaký efekt opravdového ohně vytvoří, navíc za zlomek ceny, které utrácíte za klasické svíčky.

Již se nemusíte obávat, že ve Vaší nepřítomnosti svíčka praskne a Vy vyhoříte, děti se nikdy nepopálí a Vy si můžete v klidu užívat dokonalou a romantickou atmosféru!!!

LED svíčky jsou dodávány po 3 kusech v balení a to v rozměru 1 x 7,5 x 7,5 cm, 1 x 7,5 x 11,5 cm, 1 x 7,5 x 15cm. Každá svíčka je na 3 AAA baterie, které nejsou součástí balení

Dálkový ovladač má k dispozici i časovač, který automaticky svíčky vypne a to buď za 4 nebo za 8 hodin!!!!

Můžete si sami nastavit funkjci imitace plápolání ohně, plynulé prolínání barev , či pouze jednu z 12ti barev, kterou si sami zvolíte.

Již žádné riziko požáru!!!!

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!