Multifunkční nástavec na hadici v podobě vodního děla

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Multifunkční nástavec na hadici v podobě vodního děla
Multifunkční nástavec na hadici v podobě vodního děla
SLEVA -62%
598 Kč 229 Kč
Bez daně: 189 Kč
 

Multifunkční nástavec na hadici v podobě vodního děla

Tuto skvělou vychytávku znáte zcela jistě z televizní reklamy. Nejen že tento nástavec je skvělým pomocníkem, který Vám usnadní práci, ale je i praktický a velmi výkonný!!! Již nebudete potřebovat žádné kartáče, košťata a smetáky. Své auto, dlažbu, plot si umyjete v naprosté pohodě. Silný tlak vody s regulací síly to zvládne naprosto v pohodě. Sílu a tlak si jednoduše nařídíte pomocí rotační trysky!!

 

 

Popis .

  • Regulační  rotační tryska s 8 stupni tlaku

  • 3polohová regulace vodního toku  STOP, voda bez saponátu a voda se saponátem

  • 2 stupně regulace průtoku vody

  • Zásobník na saponát či desinfekci

  • S tímto pomocníkem rozhodně neprohloupíte!!!

 

 

 

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!