Trendy Top - návleky 2ks.!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Trendy Top - návleky 2ks.!!
Trendy Top - návleky 2ks.!!
SLEVA -53%
199 Kč 94 Kč
Bez daně: 78 Kč
 

Znáte to. Móda velí krátká sexy trička a bokové kalhoty, jenže pak se stačí jen někde předklonit a na Vaše záda dopadne příval chladného vzduchu. Vám pak nezbývá nic jiného než neustále povytahovat kalhoty a stahovat trička, jejichž materiál se díky takovémuto zacházení zbytečně opotřebovává. Není to trochu nepraktické? V jarních, podzimních a především zimních dnech stačí opravdu málo a zánět močového měchýře, prochladnutí nebo nastydnutí ledvin jsou na světě. Ptáte se, jak těmto nepříjemnostem předejít? Pořiďte si bederní pás Trendy Top, který Vás spolehlivě zahřeje. Nejenže Vás Trendy Top ochrání před chladem, ale navíc Vám jeho strečový materiál poskytne také optický úbytek na váze.

 

 

Pás zakryje a ochrání Vaše břicho, pas i zadní partie. V balení naleznete dva kusy bederních pásů, jeden v černé a druhý v bílé barvě, takže je můžete libovolně obměňovat a vždy vhodně sladit s oblečením. Trendy Top je nejen užitečným pomocníkem, ale také stylovým módním doplňkem, protože v kombinaci s oblečením Vám dodává stylový vrstvený vzhled. Vypadá skvěle k bokovým i klasickým kalhotám, kraťasům i k sukním. Pás je vyroben z kvalitního strečového materiálu, který má mimo jiné také zeštíhlující účinky. Máte u svého oblíbeného trička příliš velký výstřih, na který je už zima? I Vám přináší Trendy Top řešení  stačí jej pouze natáhnout na horní polovinu těla, přes něj obléci tričko a můžete vyrazit do ulic.

Výhody: stáhne a opticky zeštíhlí ochrana zad, břicha i pasu izolace před chladem příjemný materiál víceúčelové využití kompatibilní s jakýmkoli outfitem

Specifikace:

  • obsah balení: 2 kusy bederních pásů
  • barvy: černá a bílá
  • jedna velikost: Large
  •  
  •  
Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!