Zázračné kompresní ponožky,proti křečovým žilám

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Zázračné kompresní ponožky,proti křečovým žilám
Zázračné kompresní ponožky,proti křečovým žilám
SLEVA -40%
149 Kč 89 Kč
Bez daně: 74 Kč
 

Složité operace, masti a zábaly na křečové žíly. S tím je konec. Jednoduše si nandáte kompresní kouzelné punčochy a užíváte si pohodlí. Vše vyléčí za Vás. Již žádná kuří oka, nebo křečové žíly.

 

 

V bodech :

  • Originál výrobek v nejvyšší kvalitě!!

  • Barva černá

  • Materiál: 92% nylon, 8% lycra

  • Neutrální velikost

  • Maximální komprese

  • Skvělá cena!!!

  • Ideální pro denní nošení

  • Skvělý vzhled!!!

 

 

Podrobný popis výrobku:

Tyto doslova zázračné ponožky pomohou všem těm, kteří mají problémy s otoky, bolesti chodidel. Maximalizují cirkuklaci krve, minimalizují bolesti nohou a díky kompresi léčí křečové žíly a kuří oka. Bez jediného lékařského zásahu, drahých mastí a zábalů dosáhnete během několika týdnů dokonalého výsledku. Navíc Vaše nohy budou v maximálním bezpečí a pohodlí!!!!

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!