Kouzelný rotační disk pro nejsnažší hubnutí, které jste doposud poznali!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Kouzelný rotační disk pro nejsnažší hubnutí, které jste doposud poznali!!!
SLEVA -60%
999 Kč 399 Kč
Bez daně: 330 Kč
 

Kouzelný rotační disk pro nejsnažší hubnutí, které jste doposud poznali!!!

A zase to hubnutí! Nic revolučního, "pouze" obnoveného a dotaženého k dokonalosti, to je doslova kouzelný rotační disk  "WAIST TWISTING".

Původní cena : 999,-Kč

Sleva : 60%

Cena po slevě : 399,- Kč


Jako v oblíbeném pořdu RETRO, jenže dovedený k dokonalosti, to je rotační disk  "WAIST TWISTING". To je vlastně ona stará známá a jediná funkční "ROTANA" pro Vaše hubnutí, na kterou si všichni starší pamatujeme. Jenže, musíme si přiznat, že byla opravdu funkční a kila - hlavně centimetry šli dolů sami!!!

Naprosto tichý, nenáročný na prostor, navíc s přidanými magnetickými zónami pro chodidla, takže i maximálně pohodlný, to je dnes obnovený  "WAIST TWISTING"..

Stačí pouze pár minut denně ať již po ránu, či večer a centimetry jsou pryč jako mávnutím proutku. Ano budou Vás trochu pobolívat hýždě, ale nic není ZADARMO!!!

Navíc co víc si můžeme přát, nezapotíme se, pouze se protáčíme ze strany na stranu a kila spolu s centimetry jedou dolů jako o závod!!!

Výhody:

  • Naprosto tichý
  • Magnetické zóny pro Vaše chodidla
  • Maximálně účinný pro partie boků a hýždí
  • Posiluje břišní svalstvo
  • Extra účinný na celulitidu
  • Naprosto nenáročný na prostor
  • Dokonalý design
  • Lehký a účinný
  • Dokonale  stabilizuje a vrací tělu stabilitu!!!

 

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!