Mísa do horka i do mrazu s extra "THERMO" vlastnostmi, navíc v designovém provedení

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Mísa do horka i do mrazu s extra "THERMO" vlastnostmi, navíc v designovém provedení
SLEVA -50%
780 Kč 390 Kč
Bez daně: 322 Kč
 

Mísa do horka i do mrazu s extra  "THERMO" vlastnostmi, navíc v designovém provedení

Dát si ledový ovocný či zeleninový, krásně chlazený salát, nebo horké jídlo na sjezdovce, není s touto mísou - originál "GOURMET MAXX! problém.

Přichází léto a sním i výlety a relax u jezera či u moře. Pořiďte si tuto mísu o objemu 750 ml a nebudete litovat. Vše udrží několik hodin  přeně tak vchlezné jako  jste do ní daný pokrm vložili.

V zimě zase naopak , horké jídlo na sjezdovce , na běžkách, či na výletě není problém.

- Na horký i studený pokrm, dokonce na zmrzlinu v parném létě!!!

Schopnost izolace je od -20 stupňů Celsia do 100 stupňů Celsia. Díky tomuto faktu se výrobky od GOURMET MAXX řadí mezi světovou špičku. 

Původní cena: 780,-Kč

Sleva : 50%,

Akční cena : 390,- Kč


Originální výrobek od slavné značky GOURMET MAXX v podobě geniální THERMO mísy, která ochrání od zmrzliny až po horký čaj, Vámi požadovanou teplotu.

Vyrobeno z ULTRA tvrzeného plastu, vnitřní část ze sklokeramiky

ORIGINÁL GOURMET MAXX

Obsah mísy je 750 ml

Fantastický pomocník na Vašich cestách i v domácnosti!!!

 

 

 

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!