Dokonalá cestovní taška pro Vás a Vaše jízdní kolo, navíc s poštovným ZDARMA!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Dokonalá cestovní taška pro Vás a Vaše jízdní kolo, navíc s poštovným ZDARMA!!!
SLEVA -75%
999 Kč 249 Kč
Bez daně: 206 Kč
 

Dokonalá cestovní taška pro Vás a Vaše jízdní kolo, navíc s poštovným ZDARMA!!!

Vše na jízdním kole hezky v pořádku, suchu a bezpečně. To je cestovní BACK - taška pro Vás a Vaše jízdní kolo.

Původní cena: 999,- Kč

Sleva 75%

Cena po slevě : 249, Kč- + poštovné ZCELA ZDARMA!!!


Je krásný víkend a jede se na kolo. Jenže kam ty všechny věci dáme? Do batohu se již nevejde ani jehla. Není problém. Maximáně prostorná taška, kterou přehodíte přes rám či zadní blatník Vašeho kola a je místa habaděj!!!

Taška je zcela nepromokavá, navíc disponuje reflexními prvky, takže maximalizuje Vaše bezpečí na vozovkách. Každá z tašek - jsou vlastně dvě, má vnitřní speciáně uzavíratelnou kapsu, perfektní na doklady a jiné nezbytnosti.

Velikost každé tašky - jsou dvě - každá z jedné strany kola : 16 x 15 x 5 centimetrů.

Je vyrobena ze speciálního, ohebného a naprosto nepromokavého materiálu

Dokonalá pro Vaše výlety a dovolenou na Vašem jízdním kole!!!

Poštovné ZCELA ZDARMA !!!!

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!