Poncho proti dešti z kvalitního materiálu, navíc, dokonalá ochrana proti dešti!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Poncho proti dešti z kvalitního materiálu, navíc, dokonalá ochrana proti dešti!!!
SLEVA -70%
499 Kč 149 Kč
Bez daně: 123 Kč
 

Poncho proti dešti z kvalitního materiálu, navíc, dokonalá ochrana proti dešti!!!

Dokonale ochrání před deštěm a kroupami, navíc v jedné velikosti, vhodné pro děti i dospělé, na chatu, dovolenou, na tábor, na ryby i na kolo!!!

Původní cena: 499,- Kč

Sleva 80%

Cena po slevě : 99 ,- Kč 

Ochraňte se dokonale proti dešti ať jste kdekoli. Žádný deštník Vás od vody a krup neochrání lépe, než námi nabízené PONCHO z etra kvalitního extra nepromokavého matriálu. 

Perfektně ochrání

- před vodou a kroupami

- před vlhkem

Vhodné :

- Na chalupu

- Na houby, na ryby, na vodu

- Na kolo a pěší tůry

- K běžnému nošení

- Na dětské tábory

Dokonale skladné  vejde se krásně do kabelky či kapsy

Jedna velikost ideálí jak pro děti od 10 ti let tak pro dospělé a urostlé muže!!!

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!