Krásná sklenice s uzávěrem a brčkem pro vaše letní drinky, džusy a smoothie!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Krásná sklenice s uzávěrem a brčkem pro vaše letní drinky, džusy a smoothie!!!
SLEVA -70%
249 Kč 74 Kč
Bez daně: 61 Kč

Dostupné varianty:

* AKCE SKLENICE: 

Krásná sklenice s uzávěrem a brčkem pro vaše letní drinky, džusy a smoothie!!!

Vybavte svou letní kuchyň přepychovou sklenicí s uzávěrem, uchem a brčkem na Vaše letní drinky, kávy a koktejly, navíc za fantastickou cenu!!!


Původní cena : 249,- Kč

Sleva : 70%

Cena po slevě: 74,- Kč (cena za kus při koupi v setu 2ks)

Nádherné barevné provedení z  matného skla o objemu 400 ml, zajistí naprostý komfort při jakékoli příležitosti a to nejen na zahradě, ale i v pohodlí Vašeho domova. Drink jednoduše nalijete do sklenice, uzavřete uzávěrem a vložíte brčko, které je součástí balení. Sklenice je vyrobena v dnes tolik oblíbeném RETRO stylu.

Jedná se o velmi praktickou a navíc designovou  vychytávku, která zaujme nejen Vás, ale i všechny, kterým svůj drink donesete ke stolu. 

Cena za jeden kus : 99,- Kč

Cena za 2 kusy : 148,- Kč!!!

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!