Kouzelná svítící a hrající beruška

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Kouzelná svítící a hrající beruška
Kouzelná svítící a hrající beruška
SLEVA -59%
699 Kč 289 Kč
Bez daně: 239 Kč
 

Beruška Vám rozjasní setmělý pokoj uklidňujícím nočním světlem. Místo klasického stropu tak bude mít Vaše děťátko nad hlavou pohádkovou oblohu, která mu navodí ty nejkrásnější sny. Dokonalý dárek pro Vaši ratolest. S touto kouzelnou hračkou nyní lehce uspíte Vašeho miláčka a ještě se do postýlky bude těšit.
Magická beruška Vaše děťátko doslova ohromí.

Jednoduše nastavíte hlasitost a zapnete. Poté, co nastavíte projektorová svítidla, začne jako kouzlem pohádkový spánek Vašeho andílka. Projektory lze nastavit na strop nebo na bílou stěnu (kvůli maximálním světelným efektům).
Varianty světelných efektů zvolíte jednoduše knoflíkem. Místo klasického stropu tak bude mít Vaše děťátko nad hlavou pohádkovou oblohu, která mu navodí ty nejkrásnější sny. Berušku lze použít i samostatně jen jako hudební nebo světelný podkres.
Po 45 minutách se želvička automaticky sama vypne. Může cestovat všude s Vámi a Vaše dítko se tak bude cítit i v cizím prostředí jako doma. Zároveň mu slouží i jako malý plyšový kamarád!!
Magická beruška (Rozměr: 33cm x 23cm x 13cm).
Tento kouzelný pomocník je napájen bateriemi nebo USB kabelem, který je součástí balení, takže jej můžete brát všude s sebou.

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!