Značkové povlečení "LAVANDE" ve 3D provedení za nejnižší cenu v historii pro ty nejnáročnější!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Značkové povlečení "LAVANDE" ve 3D provedení za nejnižší cenu v historii pro ty nejnáročnější!
SLEVA -75%
1 688 Kč 419 Kč
Bez daně: 346 Kč

Dostupné varianty:

* 3D povlečení ZIMA 2016 / 2017:

 

Světoznámá firma LAVANDE uzavřela speciální kontrakt s naší společností, abychom nejen klientům v ostrovním království kde expandujeme, ale i na klasickém evropském trhu mohli vám, našim věrným zákazníkům, nabídnout povlečení v "ROYAL QUALITY" za nejnižší cenu v historii, aby jste mohli obdarovat sebe a své milované DOOPRAVDY tím NEJLUXUSNĚJŠÍM, NEJKOMFOTNĚJŠÍM darem, který si lze pod vánočním stromečkem představit.


Čtyři z těchto vzorů můžete zakoupit po 1 kuse na jedno lůžko v ceně 419 Kč a to:

 

Eiffel - Romance Eiffel - Deštník Eiffel - Jaro City - Bicycle

 

Pro ty, kteří toužíte po setu na manželské dvoulůžko nebo pro dva malé miláčky se samostatnými lůžky, máme v jednom balení připraveny 4 z dekorů (na jednolůžko tyto dekory nelze) v ceně 838 Kč a to:

 

Harley Davidson London  Big Ben & Eiffel Supersport Car

 

Vybrali jsme pro vás 8 nejprodávanějších světových dekorů v linii BLACK & WHITE 2016/17, které se běžně v této kvalitě a provedení prodávají v evropských řetězcích za 60€! (cca 1688 Kč) na jednolůžko!!!


Kvalita materiálu nás doslova ohromila. Díky dokonalé technologii zpracování extra silné - profitující bavlny (80 %) a 20 % speciálně měkčeného polyesteru, je povlečení na omak ve 100 % k nerozeznání od "babičkovských" povlečení!

Rozdíl hledejte pouze v odolnosti, v AAA kvalitě potisku a nejpraktičtějším možným uzavíráním - na zip, o který se na víc, díky měkkosti, NIKDY nezraníte.

Rozměry:

  • polštář 70 cm x 90 cm
  • přikrývka 140 cm x 200 cm

Kvalita potisku: AAA

Kvalita materiálu: EURO 1 Q 184615

 

Původní cena 1 688 Kč

Sleva 75 %

Cena po slevě 419 Kč

TOP "MEGA HIT" ZIMA 2016/2017

Úspěšnost a vaši spokojenost vám SLEVOLANDIE.cz garantuje - "RUKU NA TO"

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!