Kouzelné krájecí kleště pro Vaše lahodné sladké i slané dortíky, navíc poštovné ZDARMA!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Kouzelné krájecí kleště pro Vaše lahodné sladké i slané dortíky, navíc poštovné ZDARMA!!!
SLEVA -60%
399 Kč 159 Kč
Bez daně: 131 Kč
 

Kouzelné krájecí kleště pro Vaše lahodné sladké i slané dortíky, navíc poštovné  ZDARMA!!!

Již žádné poškozené měsíčky zákusků z Vašeho lahodného sladkého či slanného dortu. Kouzelné kleště, nejen, že vše upevní, ale i místo nože nakrájí. A výsledek? Řez jako z katalogu!!!

Původní cena: 399,- Kč

Sleva : 60%

Cena po slevě : 159,- Kč + poštovné ZCELA ZDARMA!!!

Originál TV PRODUCT!!!


Každý, kdo kdy krájel klasický ať již sladký či slanný dort měl obavu, aby uřízl vždy stejně velký kousek, aby ho pak dokázal vyjmout z mísy a přendat na dezertní talířek, aniž by kousek upadl či se zcela nerozpadl. S tím je konec! Tyto kouzelné řezací kleště vše zvládnou s lehkostí a s grácií. Jednoduše položíte na dort, malinko zatlačíte, pak uchopíte, jemně zmáčknete, poškození zabrání klapka z vnitřní strany, uchopíte a nandáte na talířek. A to na plocho či na stojato. Nic není překážkou. Výsledek opravdu stojí za to. .

Kleště jsou vyrobeny z ultra tvrzeného plastu a jsou maximálně hygienické

Díky ostrým hranám slouží dokonale i jako nůž.

Tak nezapomeňte!! Přiložit, stisknout, pak jen uchopit za madla kleští a přendat na talířek!!! Následně jen dodejte k oslavenci -  VŠE NEJLEPŠÍ!!!!)))

 

 

Kouzelné "krájecí" kleště na Vaše kulaté dortíky, jsou originálním TV produktem a inzerují se na evropských satelitních stanicích za podstatně výraznější cenu, než jakou Vám dnes přinášíme. Navíc pouze u nás je u tohoto produktu poštovné zcela ZDARMA

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!