Antistresový vibrační kartáč pro Vás a Vaše vlasy, originál TV product s neskutečnou slevou!!! Poštovné ZDARMA!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Antistresový vibrační kartáč pro Vás a Vaše vlasy, originál TV product s neskutečnou slevou!!! Poštovné ZDARMA!!!
SLEVA -60%
399 Kč 159 Kč
Bez daně: 131 Kč
 

Antistresový vibrační kartáč pro Vás a Vaše vlasy, originá TV product s neskutečnou slevou!!!

Fantastický kartáč na prokrvení pokožky Vaší hlavy, který maximalizuje sílu a růst Vašich vlasů a navíc, díky vibracím, odstraňuje bolesti hlavy!!!

Původní cena : 399,- Kč

Sleva 60 %

Cena po slevě : 159,- Kč + POŠTOVNÉ ZDARMA!!!!

Zdá se až banální, že pouhý kartáč na vlasy toho dokáže tolik, jako námi nabízený THERAPY MASSAGING BRUSH. Na pouhou jednu AAA baterii, dokáže doslova zázraky. Díky velké intenzitě vibrací se dokonale prokrví pokožka Vaší hlavy, která následně podporuje růst vlasů a zabraňuje odumírání kořínků vlasů původních.

Tohoto kartáče se ve světě prodali miliony kusů a to prostřednictvím TV shopingu. Nyní si jako většinu našich produktů, můžete pořídit i tento malý zázrak za zlomek původní ceny a navíc, s poštovným ZDARMA.

Ať už Vás bolí hlava, či po mytí vlsaů chcete dokonalou masáž hlavy a vlasů, pak jednoduše zmačknete a jemně češete. EFEKT je zaručen!!!

Prokazatelně zabrání nebo minimalizuje padání vlasů, brání boletstem hlavy a posiluje samotný růst vlasů

Za tuto EXTRA nízkou cenu obdržíte opravdu velmi kvalitní výrobek s naprosto dokonalým efektem. .

Sami si jednoduše spočítejte co stojí obyčejný kartáč na vlasy, k tomu si připočítejte poštovné a budete mile překvapeni, tento námi nabízený Vás totiž vyjde podstatně levněji, než obyčejné neznačkové kartáče.

Jedná se o originál TV product, který znáte z TV reklamy mnoha satelitních TV stanic!!!

Poštovné ZDARMA!!!

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!