Profesionální nehtové studio v pohodlí Vašeho domova, navíc za setinu ceny!!! Poštovné ZDARMA!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Profesionální nehtové studio v pohodlí Vašeho domova, navíc za setinu ceny!!! Poštovné ZDARMA!!!
SLEVA -69%
799 Kč 249 Kč
Bez daně: 206 Kč
 

Profesionální nehtové studio v pohodlí Vašeho domova, navíc za setinu ceny!!!

Vytvořte si desítky originálních vzorů na Vašich nehtech, za zlomek ceny. Žádné nálepky ani imitace. Dokonalé 3D vzory, naprosto jednoduše, s maximální precizností a originalitou.

Původní cena : 799,- Kč

Sleva 70%

Cena po slevě : 239,-Kč + POSTOVNÉ ZCELA ZDARMA!!!

Nehty jako od nejlepších profesionálů v maximální kvalitě a za drobný zlomek ceny, navíc ve 3D kvalitě. To dokáže naše EXPRESS studio, originál TV PRODUCT, který nemá v evropě obdobu.

Jednoduše si nalakujete nehty Vaším oblíbeným lakem, pak vezmete nehtový aplikátor, nanesete jemnou vrstvu a přiložíte Vámi zvolený 3D vzoreček. Jemně odendáte a efekt, který opravdu nemá obdobu máte za zlomek času a hlavně Vašich peněz zaručen!!!

Aplikátor vydrží na 80 nanesení všech deseti prstů na Vašich rukách!!!!

Dokonalý 3D efekt, který nenechá nikoho bez pohledu na Vaše přenádherné nehty!!!

Tak jednoduché a precizní, že aplikaci zvládne i malinká holčička!!!

Buďte originání a dokonalá, Vy a Vaše ruce si to zaslouží!!!

Pouze nyní a pouze u nás za zlomek ceny a to díky výprodeji evropského skladu s TV produkt, navíc díky ohromným objemům, můžeme poskytnout pouze my, poštovné ZDARMA!!!

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!