G2 dokonalý bezdrátový vysavač perfektní pomocník pro Váš úklid!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
G2 dokonalý bezdrátový vysavač perfektní pomocník pro Váš úklid!!!
G2   dokonalý bezdrátový vysavač   perfektní pomocník pro Váš úklid!!!
SLEVA -59%
1 210 Kč 499 Kč
Bez daně: 412 Kč
 

G2  dokonalý bezdrátový vysavač  perfektní pomocník pro Váš úklid!!!

 

Původní cena: 1.210,- Kč

Cena po slevě : 499,- Kč !!!!

 

 

Úklid nebyl ještě nikdy tak jednoduchý a dokonalý!! Naše mechanické koště SWIVEL SWEEPER, je ideální pro všechny typy podlah a koberců!!!

Díky nabíjecí stanici nemá žádné šnůry a dostanete se tak pohodlně úplně všude, kam s klasickým vysavačem nikdy nezajedete!! Dokonale odstraníte všechny nečistoty, včetně chlupů po Vašich domácích mazlíčcích. Díky revoluční technologii, která spočívá v rotačních kartáčích po 4 stranách je efektivita a snadnost úklidu zaručena. Mechanická metla vyčistí díky silnému výkonu všechny kouty a místa, kam jste dříve neměli přístup.


Balení obsahuje:

  • 1x vysavač G6

  • 1x baterii 7,2V

  • 1x nabíječku baterie

  • 1x kartáč na čištění


 

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!