Fantastická plážová podložka se sluneční clonou

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Fantastická plážová podložka se sluneční clonou
SLEVA -58%
599 Kč 249 Kč
Bez daně: 206 Kč

Dostupné varianty:

* Barvy: 

Fantastická plážová podložka se sluneční clonou za neodolatelnou cenu

Lehounká, skladná a vemi praktická plážová podložka s polohovatelnou sluneční clonou, která dokonale poslouží komfortu při letních opalovačkách

Původní cena : 599,-Kč

Sleva: 50%

Cena po slevě : 249,- Kč


Pouze několik dekagramů lehounká a navíc dokonale skladní plážovka se sluneční clonou, je nejen pohodlná, ale i velmi praktická.  Zajistí maximální pohodlí a navíc dokonale zabrání spálení Vaší pokožky. Jednoduše si ji zabalíte jk do Vašeho zavazadla, nebo prostě jen vezmete jako tašku a jde se na milované koupání a slunění, na Vaší oblíbenou pláž.

Podložka je vyrobena z Polyesteru s ohebnými kovovými protutky. Jednoduše ji rozložíte a sluneční clonu si nastavíte dle Vaší potřeby. Clona vytvoří dokonalý stín pro Vaše tělo a Vy si o to více odpočinete a nabijete svou energii.

Rozměry podložky 70 x 142 x 50 cm

Varianty zelená a modrá

 

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!