6 dokonalých osušek v TOP kvalitě 70 x 140cm za absolutně jedinečnou cenu v historii!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
6 dokonalých osušek v TOP kvalitě 70 x 140cm za absolutně jedinečnou cenu v historii!!!
SLEVA -74%
3 124 Kč 799 Kč
Bez daně: 660 Kč

Dostupné varianty:

* Barvy ručníky a osušky AKCE:

 

6 dokonalých osušek v TOP kvalitě 70 x 140cm za absolutně jedinečnou cenu v historii!!!


Původní cena  3.124 Kč

Sleva : 74% !!!!!!!!!!!

Cena po slevě : 799,-Kč

Za jedinečnou cenu Vám přinášíme neuvěřitelných 6 kusů osušek o giga rozměru 140 x 70 centimetrů v provedení TOP QUALITY, které jsou vyrobeny ze 100% froté bavlny!!!

Nabídka je ve 12ti různých barvách, které nelze kombinovat. Vzhledem k ohromnému zájmu je tato speciální akce limitována 300 sety po 6 ti kusech od každé barvy. Proto neváhejte!!!

 

Set obsahuje:

6 kusů osušek o rozměru 140 x 70 cm ve Vámi zvolené jednobarevné variantě!!


Nabízíme těchto 12 barevných variant:

 Vyrobeny ze 100% froté bavlny v TOP kvalitě!!!

Vyberte si sami z 12ti nádherných barev a obdarujte sebe a své blízké tímto hodnotným a jedinečným darem, který nenechá nikoho chladným!!! Již samotný dotyk Vás opravdu oslní!!!

Neváhejte s touto nabídkou. Osušky jsou hebké a neuvěřitelně měkké!!! Je to nádherný a hodnotný dar i báječný každodenní pomocník, který vydrží opravdu mnoho let!!!

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!