30 párů antibakteriál. ponožek s bambusovým vláknem za nejnižší cenu!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
30 párů antibakteriál. ponožek s bambusovým vláknem za nejnižší cenu!!!
30 párů antibakteriál. ponožek s bambusovým vláknem za nejnižší cenu!!!
SLEVA -79%
1 740 Kč 369 Kč
Bez daně: 305 Kč

Dostupné varianty:

* Barvy ponožky:
* Velikosti ponožky:

 

Neuvěřitelně jemné na dotek, navíc extra pohodlné při nošení to jsou naše antibakteriální ponožky s bambusovým vláknem!!!

Vaše nohy budou po celý den nošení v naprostém bezpečí. Ponožky jsou maximálně prodyšné a díky bambusovému vláknu dokonale absorbují veškeré pachy a bakterie!!!

Neskonalou výhodou bambusového vlákna je jeho hebkost a měkkost, která se ani po opakovaném praní neztratí. Vlákno zůstává naprosto beze změn!! Díky těmto vláknům jsou ponožky přirozeně lesklé a navíc perfektně chladí. Dokonalé v tuto dobu, kdy přichází období jara a následně léto. Efekt bambusového vlákna je až o 50% vyšší než u klasické bavlny, navíc dokonale drží pevnost a mají opravdové vědecky prokázané antibakteriální účinky!!!

Díky miniaturnímu bambusovému vláknu, které má oblý tvar jsou ponožky neuvěřitelně jemné, měkké a mají ecelentní savost s chladivým efektem!!


 

Ponožky z bambusového vlákna mají dokonalé TERMOIZOLAČNÍ vlastnosti!!!!


 

Ponožky si můžete objednat ve Vámi požadované velikosti a to v těchto variantách :

1 / 30 párů ponožek v barvě černé

2/ 30 párů ponožek v barvě bílé

3/ 15 párů černých a 15 párů bílých


 

Materiál: 35% bamboo, 60% bavlna, 5% elastan
Barva: bílá, černá
Velikost: 35 - 38, 39 - 42, 40-43, 43-46


 

pořiďte si maximální zásobu v podobě 30ti párů těchto luxusních ponožek s absolutním komfortrem nošení za excelentní a HISTORICKOU CENU 299,- Kč !!!

Nebude Vám toto zboží vyhovovat ? Nevadí, do 14ti dnů jej v neporušeném stavu můžete vrátit!!!

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!