LUXUSNÍ froté MAXI osuška 100x150cm a zároveň plážové šaty!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
LUXUSNÍ froté MAXI osuška 100x150cm a zároveň plážové šaty!!!
LUXUSNÍ  froté MAXI osuška  100x150cm a zároveň plážové šaty!!!
SLEVA -59%
699 Kč 289 Kč
Bez daně: 239 Kč

Dostupné varianty:

* Barvy osušky 100x150:

 

LUXUSNÍ froté MAXI osuška 100x150cm a zároveň plážové šaty!!! HIT léta 2015!!!

 

Původní cena 699,- Kč

Sleva 60%

Cena po slevě : 289,- Kč

 

Léto se kvapem blíží a SLEVOLANDIE Vám přináší dokonalou vychytávku pro Vaše nejkrásnější dny v roce, v podobě MAXI osušky a plážových šatů zároveň, které padnou opravdu každému!!!

 

Osuška šaty , jsou vyrobeny z vysoce kvalitního FROTÉ. Již si nemusíte motat osušku okolo sebe a bát sem že Vám spadne, nebo se neustále kontrolovat, zda osuška nepovolila. Jednoduše ji vezmete, vrchní část osušky disponuje všitou, pevnou a přitom nenápoadnou gumou a celý lem je obšit suchým zipem. Takže stačí vyklepat od písku, omotat kolem sebe ať již pod ˇmadry či v pase, přiložit kraje na sebe a hurá na KORSO))).

 

Osušku nabízíme v nádherných pastelových barvách a Vy tak budete moci být hvězdami pláže. Osuška je ale vhodná i domů či do wellness a sauny!!!!

Na osušku si hezky lehnete,pak se sní utřete a pak si ji omotáte dle Vaší představy a rozměru, jen lehce zmáčknete suchý zip a  abrakadabra, máte perfektní plážové šaty!!!

 

Tento nápad v podobě osuško-šatů opravdu zaujme každého a každý bude chtáít vědět, kde že jste tuto super vychytávku vzali!!! Přeci od Vaší SLEVONY!!!

 

V bodech:

  • Maximálně kvalitní Froté

  • Dokonalá CENA 289,- Kč

  • Opravdu dokonalá a praktická vychytávka!!!

  • Maxi rozměr 100 x 150 cm

  • Krásné pastelové barvy

  • Ideální k moři, do wellness, fittness, bazénu a sauny, ale i do domácnosti  po klasické koupeli!!!

  • Do pasu i nad ňadra!!

 

 

Barevné provedení:

1/ Bílá

 

2/ Hnědá

 

3/ Bordo

 

4/ Fialová

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!