PEDI SPIN domácí pedikúra

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
PEDI SPIN domácí pedikúra
PEDI SPIN   domácí pedikúra
SLEVA -76%
499 Kč 119 Kč
Bez daně: 98 Kč
 

PEDI SPIN  domácí pedikúra

 

Pedi Spin

Naprosto revoluční produkt v oblasti domácí pedikúry. Jako od profesionálů z drahých salónů budou ošetřena Vaše chodidla a Vy se tak budete již po pár minutách doslova cítit jako v ráji!!!

Přístroj je určen pro paty, palce a prsty na nohou. Dvou rychlostní systém a výměnné hlavice se postarají o efektivní pedikúru bez námahy a návštěvy kosmetického salónu. Vše jednoduché a snadné!!!

 

 

 

Pedi Spin je na 4 AA baterie (nejsou součástí balení) a umožní Vám tak přístroj používat nejen doma, ale i na cestách. Díky plnící nádobě je pedikúra nejen pohodlná, ale také praktická a maximálně hygienická.

 

Navíc v pohodlí Vašeho domova!!!

 

 

 

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!