Dokonalá ochrana Vašeho těla v podobě ortézy s tepelnými náplastmi pro Vaše kolena, lokty a zápěstí!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Dokonalá ochrana Vašeho těla v podobě ortézy s tepelnými náplastmi pro Vaše kolena, lokty a zápěstí!
SLEVA -70%
329 Kč 99 Kč
Bez daně: 82 Kč

Dostupné varianty:

* druhy ortéz:


 

Dokonalá ochrana Vašeho těla v podobě ortézy s tepelnou náplastí pro Vaše kolena, lokty a zápěstí

 

Původní cena : 329,- Kč

Sleva : 70%

Cena po slevě : 99,- Kč


Každého z nás někdy zabolí kousek těla. Ať jde již o koleno, loket nebo zápěstí, je v tomto případě vyhráno. Velmi kvalitní ortéza sama o sobě poskytne dokonalou bandáž, navíc s kapsou na tepelnou náplast, která tyto části těla dokonale ochrání i před extrémní zátěži a sportu!!!!!

 

 

Ať již pro každodenní nošení, či občané použití na Vašich toulkách přírodou, či sportovní aktivitě, jsou vhodné tyto velmi kvalitní ortézy. Pokud je bolest intenzivnější a vyšší, žádný problém. Do speciání kapsy, která je všita do každé ortézy, vložíte poltářek, který aktivujete jednoduchým roztrháním obalu. Tato tepelná kapsle, nebo polštářek, vyvine extrémní teplotu a danou část těla dokonale ochrání až na 8 hodin.

 

Ideální pro každodenní nošení, poúrazovém stavu či pro sport a jiné aktivity!!!!

 

 

Součástí každé ortézy jsou vždy 3 hermeticky zatavené tepelné kapsle, to jest na 24 hodin aktivit!!!

 

Ortéze nevadí mokro ani vlhko a tak ji můžete použít takřka všude.

 

Ideální pro sporty !!!!

 

Nabízíme 3 druhy ortéz :

Varianta A: Na koleno

Varianta B: Na zápěstí

 

Varianta C : Na loket

 

Součástí ortéz jsou vždy 3 tepelné polštářky!!!!!

 

Jedna tepelná kapsle ochrání proti bolesti a léčí Vaší končetinu až 8 hodin!!!!

 

Pokud se obáváte, že 3 polštářky je málo a budte potřebovat více, není problém. Za speciální cenu si můžete objednat balení se 4 polštářky za cenu 99,- Kč!!!!

 

 

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!