Magické sítko na přípravu lahodných sypaných čajů za perfektní cenu, navíc s poštovným ZDARMA!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Magické sítko na přípravu lahodných sypaných čajů za perfektní cenu, navíc s poštovným ZDARMA!!!
SLEVA -48%
249 Kč 129 Kč
Bez daně: 107 Kč
 

Magické sítko na přípravu lahodných sypaných čajů za perfektní cenu, navíc s poštovným ZDARMA!!!

 

Vychutnejte si dokonalou chuť sypaných čajů a s naprostou jednoduchostí si sami připravte nápoj Vašich chutí. S „EASY FILTER“ bude příprava neskutečně jednoduchá a navíc si nápoj ponechá veškeré své chutě a aroma!!!

Původní cena : 249,- Kč

Sleva 50%

Cena po slevě : 129,- + poštovné ZDARMA


Za naprosto dokonalou cenu si od této chvíle můžete připravit váš lahodný sypaný čaj sami, dle Vaší chuti a představ. Do sítka si sami nasypete libovolné množství čaje, přidáte své milované bylinky, uzavřete a ponoříte do konvičky či šálku. Pak jen jednoduše uchopíte za připevněný řetízek a vše je hotovo. Vlastně je to tak jednoduché jako si připravit klasický čaj v sáčku s provázkem. Avšak efekt, chuť i aroma ? Nelze srovnat!!!! Za nepřekonatelnou cenu 129,- Kč si pořídíte dokonalé čajové sítko, které je vyrobeno ze speciálního kovu, označeného testovací normou, aby se nepoškodili živiny, vitaminy a aroma sypaných nápojů, bylinek a čajů. Navíc je vzhledově nádherné a velmi elegantní, takže opravdu překvapí nejen Vás, ale i hosty, kterým Váš nápoj nabídnete.

Sítko lze dokonale využít při klasickém vaření.

Nasypete koření například na oblíbenou rajskou, či svíčkovou omáčku, uzavřete, ponoříte a vaříte. Pak již žádné cezení kvůli kuličkám Nového koření, či pepře. Vše jednoduše zůstane v kouzelném sítku.

 

Poštovné ZDARMA!!!!

 

Sítko je zabaleno v originálním balení, které je vhodné i jako krásný dárek!!!

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!