Plážová THERMO taška, skvělá na Vaše výlety a dovolené!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Plážová THERMO taška, skvělá na Vaše výlety a dovolené!!!
SLEVA -68%
499 Kč 159 Kč
Bez daně: 131 Kč
 

Nejen plážová THERMO taška, skvělá na párty, výleti či dovolené.

V létě chladí, v zimě udrží teplo. Navíc velmi skladná a v hezkém designu!!

Dovolená se kvapem blíží. Pořiďte si perfektní thermo tašku, která skvěle uchová Vaše nápoje a potraviny po celou dobu v příjemném chladu!!!


Původní cena : 499,- Kč

Sleva : 68%

Akční cena : 159,- Kč

Lahodné zeleninvé saláty, uzeniny dokonce krásně chlazené pivečko. Vše se do této osmi litrové THERMO tašky pohodlně vejde. 

není nic lepšího, než si v parném létě u vody či u moře dát krásně chlazený nápoj a k tomu nějakou svačinku. Než sebou vláčet neskladné plastové lednice, pořiďte si tuto brašnu, která funguje na naprosto stejném principu jako ty plastové krabice, které s sebou sposta lidí vláčí.

Rozměr: 26 x 32 cm

Brašna je vyrobena z extra kvalitních thermo materiálů s letními motivy.

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!