Znáte z TV! Zázračný litinový pekáč pro extra zdravou stravu o objemu 7 litrů!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Znáte z TV! Zázračný litinový pekáč pro extra zdravou stravu o objemu 7 litrů!!!
SLEVA -60%
1 999 Kč 799 Kč
Bez daně: 660 Kč
 

Zázračný litinový pekáč pro extra zdravou stravu o objemu 7 litrů!!!

Dokonalý a doslova kouzelný pekáč z extra kvalitního smaltu, který nic nespeče a nepřipálí, navíc s grilovacím roštem a chňapkami ZDARMA!!!

Původní cena : 1998,-Kč

SLEVA: 60%

Cena po slevě: 799,-Kč

Vybavte svou kuchyň dokonalým pekáčem z ultra kvalitní  smaltované litiny, který díky speciální cirkulaci horkého vzduchu peče v naprosto zdravé formě a navíc se v něm nikdy nic nespálí ani nepřipálí.

Ať již milujete klasická pečená jídla jako kachny, husy, nebo milujete zdravou stravu, jako pečenou a grilovanou zeleninu, pak je toto nejlepší řešení, které můžete v dnešní době zvolit. 

Do pekáče jednoduše vložíte rošt, který je součástí balení, podlijete vodou a zázrak je na světě. Chcete jen opéct zeleninu? Pak na rošt položíte kusy zeleniny, dáte na plotnu, nebo do trouby a lahůdka je hotová za pár minut. Díky speciálně vyvinuté cirkulaci vzduchu je doba pečení zkrácena oproti klasické formě až na 1/3!!!!!

Díky extra kvalitnímu provedení se v tomto pekáči nikdy nic nespálí. Můžete ho jen vypláchnout a oproti jiným, vložit také do myčky. 

V kvalitním balení jsou ZDARMA  přiloženy i dvě chňapky, které Vás dokonale ochrání před popálením.

Jedná se o originál produkt značky KOCH GLÜCK, která je na německém trhu velmi populární a také velmi drahá. My Vám nyní v letní akci nabízíme tzento výrobek za zlomek původní ceny. 

Obsah balení:

  • 1x smaltovaný pekáč objem 7l
  • 1x smaltovaná poklice
  • 2x chňapka v červené barvě

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!