Zářivě bílé zuby s White Light!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Zářivě bílé zuby s White Light!
Zářivě bílé zuby s White Light!
SLEVA -67%
298 Kč 98 Kč
Bez daně: 81 Kč
 

Využijte naší akční nabídky a pořiďte si okouzlující úsměv za minimální cenu! White Light se velmi snadno aplikuje a účinek na sebe nenechá dlouho čekat!Funguje na bázi kombinace účinků LED světla a speciálního gelu s obsahem karbamidperoxidu (látka používaná k bělení zubu u profesionálních stomatologů)Působí preventivně proti zubnímu kazu a dezinfikuje dutinu ústní.Snadná aplikace

Pořiďte si bělostný úsměv za bezkonkurenčně nízkou cenu! White Light je revoluční bělící systém fungující na bázi LED světla a speciálního bělicího gelu. Dokáže Vaše zuby rozzářit za neuvěřitelně krátkou dobu!

Jednoduché a pohodlné používání

  • Viditelné výsledky již po pár aplikacích

  • Ušetří mnoho peněz za bělení zubů

  • Maximální účinky již za 5 dní

  • Bělení zabere jen 10 minut denně

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!