Samodržící silikonová podprsenka

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Samodržící silikonová podprsenka
Samodržící silikonová podprsenka
SLEVA -35%
199 Kč 129 Kč
Bez daně: 107 Kč

Dostupné varianty:

* Velikosti silikonova podprsenka:

 

Konečně podprsenka, která Vás nebude omezovat v pohybu ani při výběru šatů! Ten problém zná snad každá žena...kterou podprsenku si vzít pod šaty, aby nebyla vůbec vidět? Ona totiž taková vyčuhující podprsenka dokáže dokonale zkazit dojem. Přicházíme s řešením v podobě neviditelné podprsenky!

 

Podprsenka je vyrobena z jemného silikonu, který na dotek připomíná lidskou kůži. Díky samolepícímu košíčkům budou Vaše ňadra větší a pevnější. Podprsenka ňadra navíc tvaruje.

 

Už neřešte odepínání ramínek, tahle podprsenka je vhodná pod všechny šaty a halenky odkrývající záda a ramena.

 

Použití:

  • podprsenku Un Bra používejte na čistou a suchou pokožku

  • lehce přimáčkněte k pokožce a přidržte, dokud se silikon nezahřeje a nepřilne k pokožce

  • po použití umyjte vodou a nechte uschnout

  • Rozměry balení: 32cm x 15cm x 5cm, váha balení 198g

  • dostupná velikost košíčků:  A -  B  - C - D

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!