Designové deky "TROPIC" 5 z ultra měkčeného fleecu za excelentní cenu!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
 Designové deky "TROPIC" 5 z ultra měkčeného fleecu za excelentní cenu!!!
 Designové deky "TROPIC" 5 z ultra měkčeného fleecu za excelentní cenu!!!
SLEVA -43%
399 Kč 229 Kč
Bez daně: 189 Kč
 

Designové deky "TROPIC"  z ultra měkčeného fleecu za excelentní cenu!!!

 

Původní cena : 399,- Kč

SLEVA 25%

Cena po slevě : 229,- Kč

 

Ať již jako dokonalý přehoz, či přikrývka na jarní a letní večery . Taková je námi nabízená deka z luxusního materiálu, zvaného ULTRA měkčený FLEECE.  Designová kolekce v provedení "TROPIC" Vás doslova dostane svou měkkostí a jemností!!! Tato deka - přikrývka bude perlou všude tam, kde ji upotřebíte. Dokonalá je i jako přehoz přes postel, či křeslo nebo gauč. Ti co se sní přikryjí již nebudou chtít o klasických přikrývkách či tzv. Larysách ani slyšet!!! Dokonalá je i jako podložka pro batolata. Využití zkrátka najde opravdu všude!!!

Její lehkost a hlavně jemnost je dokonalá!!!

 

140 x 200 cm

Díky rozměru klasické přikrývky je ideálni jako jarní - letní přikrývka, na kterou jednoduše povléknete povlak. Deka má dokonalou thermo vlastnost a Vy se tak již nebudete v letních měsících odkopávat horkem!!!

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!