Velký plyšák a polštář, podložka či podsedák zároveň, v podobě pohádkové ovečky, která navíc nádherně bečí, vyrobená z ultra jemného mikroplyše!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Velký plyšák a polštář, podložka či podsedák zároveň, v podobě pohádkové ovečky, která navíc nádherně bečí, vyrobená z ultra jemného mikroplyše!!
SLEVA -65%
1 299 Kč 459 Kč
Bez daně: 379 Kč
 

Velký plyšák a polštář, podložka či podsedák zároveň, v podobě pohádkové ovečky, která navíc nádherně bečí, vyrobená z ultra jemného mikroplyše!!

Krásná plyšová hračka v podobě ovečky, kterou jednoduchým tahem změníte na extra hebký polštář, podložku pro Vaše nejmenší či podlsedák.  Ovečka vydává nádherný autentický zvuk v podobě bečení, který jednoduše  po jemném stlačení zadečku ze sebe vydá. 


 

Původní cena : 1299,- Kč

Sleva: 65%

Cena po slevě : 459,- Kč

 

Ovečka vedle nádherné dekorace i perfektně posliuží jako  nádherně měkká a hebbounká podložka pro nejmenší, polštářek či podsedák. Funkcí má opravdu mnoho a zcela jistě si najde uplatnění u každého, kdo si ji pod stromečkem rozbalí.

Ať už se jedná o dospěláka, dítě či batole, všichni ocení její mnohostranou funkčnost a a podobu, včetně exklusivního materiálu, ze kterého je vyrobena. 

Ihned jak polštářek, podsedák či podložku nebude chtít používat, jednoduchým tahem, kde ovečku ohnete a sepnete suchými zipi se z ní stane nádherný klasický plyšák k nerozeznání od těch, které tuto funkci nemají. 

Její provedení je opravdu nádherné. Ovečka je krásná a autentická, navíc luxusní materiál a její hebkost a měkkost - to je nejkrásnější dárek, který můžete darovat opravdu každému!!!

V bodech :

  • Vyrobena z Ultra měkkého mikroplyše
  • Nádherná a luxusně propracovaná
  • Klasický plyšák, polštář, podložka pro Vaše nejmenší či podsedák - mnoho funkcí k využití!
  • Kouzelně bečí při jemném zmáčknutí zadečku
  • Rozmery (h, š, v): 50cm x 67cm x 19cm
  • V barvě jemně béžová - autentická barva ovce

 

 

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!