Ložní set z dokonalé imitace ovčí vlny

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Ložní set z dokonalé imitace ovčí vlny
SLEVA -58%
1 199 Kč 499 Kč
Bez daně: 412 Kč
 

 

Lůžkoviny z přírodního materiálu si zamilujete

Nejdokonalejší imitace ovčí vlny je pro pokožku velice příjemná a má perfektní termoregulační vlastnosti.

V létě se pod dekou nadměrně nezpotíte a v zimě Vám bude úžasné teplo i během mrazivých nocí.

Deka 140×200 cm
Polštář 70×90cm
Polštář 40×50 cm

Chrání před bakteriemi 
a roztoči

Ovčí rouno obsahuje lanolin, který Vás ochrání před bakteriemi a nebezpečnými mikroorganismy, jeho vlastnosti byly naplno dosaženy použitím nejdokonalejší imitace ovčí vlny. Pravá imitace ovčí vlny má prokázatelné uklidňující účinky a je proto jako stvořená pro alergiky a osoby citlivé na prach.

 

Původní cena: 1199,-kč

Cena nyní: 499,-kč

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!