Zahradní hadice FLEXI, která se nikdy nezamotá tryska ZDARMA!!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
Zahradní hadice FLEXI, která se nikdy nezamotá tryska ZDARMA!!!!
Zahradní hadice FLEXI, která se nikdy nezamotá   tryska ZDARMA!!!!
SLEVA -57%
599 Kč 259 Kč
Bez daně: 214 Kč
 

SLEVA až 60%!!!

 

Znáte z TV reklamy!!!

 

10 metrů 259,- Kč

15 metrů 329,- Kč

20 metrů 459,- Kč

25 metrů 499,- Kč

30 metrů 679,- Kč

60 metrů 699,-Kč

 

Zahradní hadice FLEXI se ihned jak se naplní vodou sama prodlouží na téměř 3 násobek své původní délky !!! Navíc se díky unikátnímu tvaru NIKDY nezamotá a Vy se tak vyhnete neustálému rozuzlovávání, které známe všichni, kteří s hadicí občas pracujeme. Ihned jak vypustíte z hadice zbytkovou vodu, se navrátí zpět na svou původní délku !!! Tato dokonalá pomocnice si najde uplatnění jak na Vaší zahradě, tak při mytí auta, dlažby či jiných povrchů.

 

V bodech:

  • Výjmečná pomocnice

  • Znáte z TV reklamy

  • Dokonalý tvar zabrání zamotání

  • Sama se po vypuštění navrátí na svou původní délku

  • Neskutečně lehká

  • Po napuštění vodou se zvětší až na trojnásobek své délky !!!

  • Vyrobeno z kvalitního latexu, potaženo odolnou tetilií

  • Max. tlak vody 6 Barů

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!