WAXVAC - jedinečný pomocník na čištění uší!!!

Upozornění emaily

Vážení zákazníci,

každý úkon v našem Království slev - např. objednávka, změna stavu objednávky, připsání úhrady, zaslání voucheru, vystavení daňového dokladu - je Vám absolutně VŽDY oznámen automatickým zasláním emailu. Pokud Vám nedošel, prověřte prosíme Váš adresář "Hromadné pošty" nebo "Spam" - je možné, že filtrem ve Vaší schránce byl chybně vyhodnocen.


Na základě stížností klientů jsme zjistili, že nedochází VŮBEC žádné naše emaily na adresy zřízené na @centrum.cz - tento stav řešíme, ale bohužel jej neovlivníme. Žádáme proto klienty, kteří mají adresy na @centrum.cz o objednávání nebo registraci z emailové schránky jiného serveru.

Prozatím se snažíme ručně řešit tento stav odesláním z naší jiné adresy na adresy @centrum.cz našich vážených klientů kteří objednali přes tuto adresu, ale při ohromném množství zákazníků Království slev - SLEVOLANDIE je to proces zdlouhavější...

Odběr akčních novinek

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám neunikne žádná další skvělá a akční sleva!

Přihlásit / Odhlásit Z odběru novinek se můžete kdykoli odhásit ZDE, nebo v úplně každém nabídkovém a akčním emailu.
WAXVAC - jedinečný pomocník na čištění uší!!!
WAXVAC - jedinečný pomocník na čištění uší!!!
SLEVA -55%
289 Kč 129 Kč
Bez daně: 107 Kč
 

Máte také nepříjemné zážitky z dětství spojené s čištěním uší? Už dost nepříjemného šťourání vatovou tyčinkou. S naším revolučním přístrojem na čištění uší se těmto nepříjemným zážitkům navždy vyhnete.

 

 

Elektrický přístroj na čištění uší Vám pomůže vyčistit si uši bez zatlačení a zhutnění ušního mazu. Přístroj pracuje na principu vysavače jemně a šetrně vysaje z uší ušní maz a nečistoty.

  • Balení obsahuje: přístroj WaxVac, 4 silikonové nástavce, čistící kartáček

  • Napájení: 2 x AA tužkové baterie (nejsou součástí balení)

  • Velice jednoduchá je také údržba přístrojů. Po vyčištění uší stačí odstranit kryt a umýt je teplou vodou. Jakmile začnete používat přístroj, už nikdy se nebudete chtít se vrátit k nepraktickým ušním tyčinkám!

  •  

  •  

Froté prostěradla v 10ti barevných kombinacích  90 x 200 Elektrický pilník – balzám pro Vaše chodidla, nejlepší péče o nohy Antialergenní thermo deka a polštář z mikrovlákna Francouzský antialerg. set - 4 polštáře + přikrývka za skvělou cenu!!! Extra pohodlné závěsné křeslo pro vnitřní i venkovní použití, originál z TV reklamy za zlomek původní ceny!!!
SLEVOLANDIE © 2015 | All rights reserved!